Hello world!

1. Robię to co kocham

Moja praca nie jest dla mnie przykrym obowiązkiem. Najpierw jestem mamą na pełny etat, wszystkie możliwe dyżury, weekendy i święta obstawiam ja! Potem dopiero fizjoterapeutką. Praca z ludźmi zawsze sprawiała mi przyjemność. Od 3 lat pracuję również z małymi ludźmi – dziećmi.

W liceum, odbyłam kurs na opiekuna/wychowawcę. Podczas studiów przyswajanie wiedzy z fizjoterapii pediatrycznej przychodziło mi z lekkością. Wykładowcy tego przedmiotu potrafili mnie tym zarazić od pierwszej chwili wykładu. Jestem im wdzięczna i do dziś z Nimi współpracuję. Po ukończeniu studiów pierwszego stopnia podjęłam się pracy zawodowej, miałam okazję spróbować sił w różnych dziedzinach fizjoterapii, od rehabilitacji geriatrycznej, przez fizjoterapię dorosłych, sportowców, aż do DZIECI. Zmiana miejsca zamieszkania, skłoniła do zmiany miejsca pracy. To była dobra zmiana! Połączyłam swoje prywatne pasje z pracą, jestem instruktorem narciarstwa i snowboardu. Od zawsze chciałam mieć swój własny gabinet, wszystkie moje doświadczenia zebrane na dotychczasowej drodze zawodowej bardzo mi w tym pomogły. Udało się! od stycznia 2019 jestem właścicielką firmy: Paulina Gruszka Gabinet Fizjoterapii WARSZTAT.

by https://dorotadunat.pl/

2. Będzie o fizjoterapii, rozwoju małego dziecka, pedagogice, aktywnościach fizycznych, zabawach edukacyjnych.

Z chwilą kiedy zostałam mamą utwierdziłam się tylko, że to co robię, to jest właśnie to co chcę robić. Praca z najmłodszymi. Fizjoterapia noworodków, niemowląt i dzieci. W tym kierunku zmierzam już na dobre. Zaplanowane kolejne kursy, szkolenia. Kampania edukacyjna. Przygotowania do kolejnych wydarzeń. jak nosić z głową? [KLIK]

Współpraca z fachowcami w swoich dziedzinach, związanych z macierzyństwem i małymi dziećmi.

W tym miejscu odnajdziecie wszystko czego szukacie. Kompleksowe usługi z zakresu fizjoterapii , terapii dzieci i wsparcia dla mam.

Uchylę tylko rąbka tajemnicy: doula, położna, doradca laktacyjny, fizjoterapeuta uroginekologiczny, pedagog, dietetyk i inni.

Na stronie na facebooku, będą pojawiać się aktualności, wiadomości o nowych współpracach i o wszystkich podjętych przeze mnie działaniach w temacie. Zapraszam do śledzenia.

3. W odpowiedzi na zapotrzebowanie. Jest popyt, jest podaż.

fot. Dorota Dunat

„To dzieci są prawdziwymi obserwatorami tego świata” – Mian Mian.

Śledzę Wasze wpisy na grupach i wołania o pomoc. Prośby o namiary, o polecenie fizjoterapeuty dziecięcego. Pojawiające się “off topy” zawsze około tematu opieki nad dziećmi. Ten blog będzie zbiorem odpowiedzi na Wasze wszystkie pytania. Recenzjami z testów np. nosideł, krzesełek do karmienia, fotelików samochodowych, wózków i kto wie czego jeszcze…

PS Zawsze chciałam pisać!

Każde dziecko jest inne.

Nie konsultuję pacjentów on line.

Przebywam na macierzyńskim – nie pracuję zawodowo.

Treści zawarte na blogu nie zastąpią wizyty u lekarza, ani fizjoterapeuty.